Restaurace Brno-Bystrc

Hledáte dobrou restauraci v Brně-Bystrci? Podívejte se, jaké restaurace v městské části Brno-Bystrc jsme již navštívili a jak dopadla recenze.

Vyhledané výsledky pro: restaurace brno-bystrc, nalezeno 19 výskytů.

Vietnamských restaurací v Brně přibývá - a to je moc dobře. Na Palackého třídě 192 můžete nyní ochutnat vietnamskou kuchyni. Je tu nový podnik jménem Ngon a zde je naše recenze.
Jedním slovem skvělé. Skromně zařízená vietnamská restaurace v brněnské části Královo Pole nám vždy vyloudí úsměv na rtech.
Máte chuť na smažené křupavé kuře KFC a jste z Bystrce? Objednejte si výborné KFC z pobočky Brno-Bystrc. Již mají vše vyladěné a jídlo je výborné. Po objednávce bude dokonce do cca 30 min u vás :).
Chodil jsem okolo a kladl jsem si otázku. Co tak asi může přijít po Nebeském mlýnu a po Molínu? Je tu další pokus na stejném místě jménem Charlie's Mill a jsem mile překvapen.
Na restauraci Athena jsme narazili na řeckém dni na hradě Veveří. Protože nám jídlo z jejich stánku moc chutnalo, vyrazili jsme omrknout jejich základnu vedle brněnských Lužánek.
Původně jsme sice měli namířeno jinam, ale nakonec jsme zakempili ve vietnamské Zô! restauraci. A jak nám chutnalo?
Kdo už je přejezený vietnamských a thajských jídel (ale potřebuje k životu dávku koriandru), bude z bistra Bastardo stejně nadšený jako my.
Restauraci YVY najdete v Králově Poli v Brně. Je skrytá v uličce pod Palackého třídou.
Ke konci prázdnin se mi naskytla příležitost otestovat denní menu v restauraci starobrněnského pivovaru. A jak to dopadlo?
Vydáte-li se na brněnskou přehradu, hned nahoře po pravé straně (ještě před sestupem k přístavišti) máte možnost ochutnat něco fakt dobrého. Je zde bezvadný food truck Map's food, který se specializuje na burgery a pizzu.
Kam na jídlo v Bystrci? Mezi novými domy a byty nad přehradou otevřeli pěknou a útulnou restauraci Don Papa. Jestli si potrpíte na skvělé steaky, čtěte dále!
Brněnská pobočka FÆNCY FRIES nabízí výborné, čerstvé hranolky. Určitě je ochutnejte také. Leckterá restaurace může tyto hranolky jen tiše závidět. A ty omáčky... mňam!
Podnik Botanic je nedávno otevřeným příjemným místem se spoustou květin na brněnské ulici Botanická.
Dům u Tomana (nebo taky Zažij Brno u Tomana nebo prostě U Tomana) je nově otevřený podnik na Náměstí Svobody. Původně šlo o cukrárnu Emanuela Tomana, který v první polovině dvacátého století hostil fajnovými zákusky prvorepublikové celebrity. A právě zákusek,...
Nový rok se má začínat dobrými věcmi. My jej začneme recenzí na parádní food truck s poněkud speciálním zaměřením :)
Neapolská pizza se v roce 2017 dostala na seznam světového dědictví UNESCO. A v roce 2019 dorazila i k nám do Brna. Wohou!
Již před nějakou dobou jsme objevili v Brně-Králově poli něco (🍕🍕🍕), co si prostě nemůžeme nechat jen pro sebe.
Ve skvělém bistru Mikrofarma Brno mají sendviče, burgery, hot dogy, polévky, ale přichystají vám třeba i steak, který si u nich zakoupíte.
V Brně se roztrhl pytel s pizzeriemi neapolského stylu. Po lehkém zklamání z pizzerie podobného typu jsme se rozhodli dát pizze s nadýchaným okrajem další šanci a vyzkoušeli jsme novou brněnskou pizzerii Netti. A tentokrát jsme nešlápli vedle!

Newsletter s podrobnými recenzemi

V našem e-mailovém občasníku Vám pošleme pouze vybranou inspiraci toho nejlepšího, a tak budete o všem vědět jako první!

Mějte přehled o tom, co je dobré a na co si naopak dávat pozor ;)
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, a to i pro marketingové účely.