Další z desítek burgráren v Brně má rozhodně co nabídnout. Stojí preclíková brioška za to a proč mají nejlepší hranolky v Brně (hned po mekáči)?

Stánek BiiF v prvním patře tržnice na Zelném trhu jsme navštívili už v srpnu roku 2020, kdy korona záhadně odjela na dovolenou a podniky se přes léto otevřely. Po podzimním fiasku (trvajícím až do dnešních dnů) jsme si BiiF nechali doručit domů a jsme přesvědčeni, že jsme parádní BiiF burgery nejedli naposledy.

Recenze: BiiF bistro na Dominikánské

Čerstvě udělaný burger a hlavně hranolky chutnají nejlíp rovnou z kuchyně. I přes hrozbu zapatlaných rukou, úst a dalších částí těla i oblečení jsme se do BiiF bistra těšili – nalákaly nás totiž fotky na jejich Instagramu.

Vybrali jsme si dva burgery, hranolky a domácí limonádu a napjatě jsme čekali, co nám donesou.

A vše, co nám donesli, bylo skvělé. Porce byly obří, všechny chutě ladily dohromady a ty hranolky? Boží! Křupavé a dozlatova vypečené s dobrou omáčkou k tomu. Tak boží, že jsme si je ani nestihli vyfotit.

Recenze: Biif rozvoz

Člověk má někdy pocit, že se po těch týdnech měsících letech strávených doma na home office musí odměnit, a tak si čas od času dopřejeme dovoz jídla z nabídky brněnských restaurací. A nedávno padla volba právě na BiiF – tentokrát nás pro změnu nalákalo speciální menu ke dni sv. Patrika.

Vybrali jsme si Irish Green Burger, Halloumi Killer Burger a samozřejmě Biif hranolky. Přihodili jsme i naše oblíbené pivo Lucky Bastard ve verzi Blond Ale.

Nechceme se opakovat, ale i tentokrát to bylo boží. A ty hranolky!! To prostě musíte zkusit. Skoro jakoby se mi chtělo jít si objednat další... 🍟

Proč zkusit BiiF?

  • Skvělé hranolky!!
  • Obří porce
  • Netradiční chuťové kombinace a louhovaná houska
  • Nabídka dobrých piv