Vietnamských restaurací v Brně přibývá - a to je moc dobře. Na Palackého třídě 192 můžete nyní ochutnat vietnamskou kuchyni. Je tu nový podnik jménem Ngon a zde je naše recenze.

Restaurace Ngon se nachází naproti další, naší již dříve recenzované vietnamské restauraci Pho Viet.

Do vietnamské restaurace Ngon jsme vešli z ulice Palackého. Nahoře bylo dosti obsazeno (doba oběda, tak chápeme).

Ještě v dobách, kdy se v těchto prostorách nacházela restaurace Ocean48, jsme si nikdy nevšimli, že se zde dá jít i dolů do suterénu, kde se nachází další dost velké prostory restaurace.

Sešli jsme tedy po schodech a začal nám přecházet zrak, jak je to zde velmi vkusně a pěkně vybaveno. Pohodlné židle, pěkné dřevěné stoly a krásná designová světla.

Stačí. Přece jsme sem nepřišli řešit interiér😉. Objednáváme tedy jídlo a čekáme. Bohužel jsme čekali tak dlouho, že se začaly projevovat známky stresu, že máme daný den ještě něco dalšího na práci, než jen obědvat. Hlavně jsme už ale prostě měli hlad.

Konečně nám donesli jídlo. Bylo to celkem dobré, ale na vysoce nastavenou laťku ostatními brněnskými asijskými restauracemi spíše takový průměr. Nemáme moc rádi, když je jídlo celé jakési zředěné nebo když se v něm nachází příliš mnoho české cibule.

Bereme to tak, že toto byl začátek fungování nové restaurace a doufáme, že tyto počáteční problémy brzy odstraní a my se do této vietnamské restaurace stavíme opět na jídlo a uděláme (snad už pozitivnější) update.

Vietnamská restaurace Brno - Ngon - mapa

Vietnamská restaurace Ngon - adresa

Palackého tř. 192/60,

612 00

Brno-Královo Pole

Sociální sítě - vietnamská restaurace Ngon

Vietnamská restaurace Ngon - fotogalerie