V Brně se roztrhl pytel s pizzeriemi neapolského stylu. Po lehkém zklamání z pizzerie podobného typu jsme se rozhodli dát pizze s nadýchaným okrajem další šanci a vyzkoušeli jsme novou brněnskou pizzerii Netti. A tentokrát jsme nešlápli vedle!

Tradiční neapolská pizza z pizzerie Netti slibuje použití originálních italských ingrediencí, poctivé zpracování a jídlo od zkušeného italského šéfkuchaře. Příjemným zjištěním bylo, že tentokrát popisek nelhal. Pojďme se na to mrknout společně.

Recenze pizzerie Netti

Pizzerii jsme kvůli koroně nemohli navštívit osobně a tak jsme rádi využili rozvozu, který pizzerie Netti nabízí jednak na svých stránkách a druhak na Woltu.

V nabídce najdete tradiční neapolskou pizzu od Margherity přes Diavolu až po Instagram friendly verzi s mortadellou a pistáciemi. Právě neapolskou pizzu Pistacchio e mortadella jsme již měli možnost ochutnat v konkurenčním podniku – a tak jsme mohli srovnat, která verze je lepší. A jak to dopadlo?

Neapol by mohla závidět

Objednávku z pizzerie Netti jsme si nechali dovézt celkem dvakrát. Pizza byla pokaždé horká, dobře upečená a okraje nebyly spálené (s čímž jsme se jinde setkali). Navíc byla, narozdíl od konkurence, bohatě obložená skvělými surovinami. Pizzu dovezl samotný Super Mario a nám nezbývá nic jiného než pizzerii Netti doporučit dál 🇮🇹

Proč pizzerii Netti vyzkoušet?

  • Skvělé, nadýchané okraje
  • Pizza je bohatě obložená
  • Rychlé doručení
  • Široká nabídka od tradičních pizz až po gourmet verze