Chcete zde mít vaši reklamu? Podívejte se na možné způsoby spolupráce.
V Bystrci přibyla další restaurace - fastfood KFC. I když mám KFC relativně rád, v bystrcké pobočce bohužel není o co stát ✘. Snad je to jen do začátku, neboť Twister, který jsem si dal, nebyl vůbec dobrý. Příprava trvala dlouho a není si ani kam sednout.

První návštěva nového KFC - zavřeno z tech. důvodů

Stavili jsme se do nově otevřeného KFC v Bystrci den po otvíračce (abychom nemuseli čelit davům lidí), jenže zde byla cedule, že je zavřeno :(.

Druhá návštěva KFC v Bystrci - nic moc

Zrovna jsem měl po práci superhlad, tak jsem donutil Alžbětu, abychom se stavili v našem novém bystrckém KFC.

Chcete zde mít vaši reklamu? Podívejte se na možné způsoby spolupráce.
Bylo to o tři dny později po mojí první návštěvě tohoto nového KFC a už bylo naštěstí otevřeno. Hurá! 

Dal jsem si můj oblíbený Twister a jahodový Shake (moje guilty pleasure ;). Alžběta totéž, ale Shake byl arašídový. Šejky celkem ušly. Ale Twistery... To byl, upřímně, průser.

Ceny rostou, kvalita klesá

Twister dnes stojí už celých 95 Kč. Za tuto cenu bych očekával, že zde bude alespoň to, co se udává, že v Twisteru má být. Konkrétně o Twisteru KFC na svých stránkách uvádí následující: „Pikantní kuřecí prsíčka, kousky šťavnatého rajčete, křehký salát, jemná majonézová omáčka a skvělá tortilla“.

Majonézová omáčka tam bohužel nebyla a salát byl zvadlý (hnusný). Navíc ho bylo pomálu a tortilla byla místy úplně tvrdá a na jiných místech zase totálně rozmáčená. Jediný lajk uděluji za to, že jídlo bylo horké.

No posuďte sami...

KFC Bystrc: Tento Twoster se vám fakt nepovedl

Měli jsme jen Twister a doufáme, že další jídla, která má toto KFC v Bystrci v nabídce, nebudou takový fail. Nicméně Twister je třeba pro mě, dá se říci, nejoblíbenější, takže jsem z toho byl celkem zklamaný.

Malinká pobočka KFC, kde si nesednete

Je vidět, že byla tato pobočka dělána spíše na KFC rozvoz, neboť je zde pouze malý pultík, kde na stojáka můžete zkusit něco sníst. Spíše se vám to však nepodaří, protože se zde bohužel tlačí ti, kteří si jdou objednat (nebo dloooouho čekají na výdej své objednávky).

Chcete zde mít vaši reklamu? Podívejte se na možné způsoby spolupráce.
A to není vše. Po chvíli pozorování jsem zjistil, že spousta lidí si neví rady s objednávacím automatem. Zapomeňte na klasickou objednávku, v kuchyni se lítá a nikdo na to nemá čas. Já to tam naklikám raz dva - jsem zvyklý z McDonald's, ale co starší lidé, kteří nejsou s PC a platbami kartou tak zdatní?

Po vytvoření objednávky a zaplacení jsem čekal cca 15 minut. Opravdu se jedná v bystrckém KFC o fastfood? Neřekl bych.

Jo a nechoďte si sednout ven ke stolečkům! Tyto stolečky patří k jiné restauraci, kde narozdíl od této pobočky KFC v Bystrci myslí na to, že u jídla je lepší sedět.

Snad to v budoucnu v tomto KFC bude lepší

Druhé šance se mají dávat a my nejsme výjimkou. Určitě se v budoucnu ještě v tomto KFC v Bystrci stavíme. Doufám jen, že to bude lepší.

KFC Bystrc - fotogalerie

KFC Bystrc - otevírací doba

Od 10:00–22:00.