Brněnská pobočka FÆNCY FRIES nabízí výborné, čerstvé hranolky. Určitě je ochutnejte také. Leckterá restaurace může tyto hranolky jen tiše závidět. A ty omáčky... mňam!

Věřte nebo ne, hranolky jsou kamenem úrazu v mnoha podnicích. Ale tady jsou rozhodně v pořádku! Podnik FÆNCY FRIES v Brně prošel naším hranolkovým testem na výbornou.

Vše bylo rychle hotové a jakmile hrancle trochu vychladly, tak jsme se hned pustili do ochutnávky.

Ani jsme se nenadáli a hranolky byly ty tam... to znamená, že nám chutnaly a moc 😉.

Ve FÆNCY FRIES Brno hranolkám fakt rozumí. Nejsou to žádný měkotiny ani kremační záležitost. Prostě dobré hranolky a po práci fakt bodly.

Velmi mě potěšil výběr toho, na co se tento podnik specializuje - dostanete tu pouze skvělé hranolky a omáčky. Žádný zbytečnosti a to hlavní mají zmáknuté na jedničku. Navíc jsme měli štěstí na sezónní dýňovou omáčku a byla to paráda!

FÆNCY FRIES (brněnská pobočka) mohu vřele doporučit všem milovníkům dobrých hranolek. Mají tu fakt rychlé a dobré občerstvení a navíc se nachází rovnou v centru všeho brněnského dění. FAENCY FRIES najdete v Brně u Zelňáku (Radnická 11).

FÆNCY FRIES Brno - Fotogalerie

FÆNCY FRIES Brno - Adresa

FÆNCY FRIES Brno,
Radnická 11, Brno

FÆNCY FRIES Brno - Odkazy

Update - prosinec 2019

Vydal jsem se takhle v prosinci na vánoční trhy, kde jsem si chtěl užít pohodu s rodinou. Sraz jsme si dali právě u FÆNCY FRIES. Dobrý základ něčím dobrým je do žaludku před sérií punčů a svařáků prostě potřeba😉🤷‍♂. Opět jsem byl ve Faency Fries Brno spokojen! Stavte se tu také🍟!