Nové sérum od francouzské značky Vichy slibuje viditelné zlepšení vzhledu unavené, zašedlé a vystresované pleti. Jaké je nové Vichy M89 Probiotic Fractions sérum ve skutečnosti a splňuje skutečně vše, čím se honosí?

Sérum Vichy M89 Probiotic Fractions s obsahem termální vody z Vichy je hypoalergenní a sází na boj proti problému, se kterým se dnes potýká mnoho žen žijících v moderním světě: tedy neustálé vystavování se stresu. Stres nepříznivě ovlivňuje nejen naši psychiku, ale jeho vliv je viditelný i na těle a samozřejmě i na pleti. Oslabená kožní bariéra, zvýšený výskyt vrásek a nezdravý vzhled jsou obvyklými vlastnostmi vystresované pokožky. Jak s tím může pomoci právě sérum Vichy M89 Probiotic Fractions?

  • Sérum Vichy M89 Probiotic Fractions díky obsahu termální vody posiluje přirozenou obranyschopnost pleti
  • Sérum Vichy M89 Probiotic Fractions s pomocí frakce probiotik podporuje přirozenou regeneraci pleti
  • Sérum Vichy M89 Probiotic Fractions obsahuje také 4% niacinamid, který má zklidňující a protizánětlivé účinky

Sérum Vichy M89 Probiotic Fractions: Balení a způsob používání

Sérum má gelovitou texturu, která se ihned vsakuje do pleti a zanechává ji hezky hydratovanou a zklidněnou. Na pleť se nanáší s pomocí klasického kapátka, které usnadňuje dávkování. Sérum má navíc koncentrované složení a proto postačí pár kapek na celý obličej.

Sérum Vichy M89 Probiotic Fractions: dojmy z dlouhodobějšího používání

Díky rychlému vsakování jsem si zvykla sérum používat ráno i večer před použitím denního nebo nočního krému. Pro moji smíšenou pleť bohužel není dostatečně hydratační, ale podle Vichy je vhodné jej doplnit právě hydratačním krémem, popřípadě boosterem a přes den i UV fluidem.
Po použití séra Vichy M89 Probiotic Fractions je pleť hladká a zklidněná. Po dlouhodobějším užívání jsem zaznamenala viditelné rozjasnění a navíc částečné barevné sjednocení tónu pleti. Potěšilo mě, že v séru je obsažený niacinamid, který v kombinaci s kyselinou hyaluronovou používám velmi často. A k tomu jeden příjemný bonus: séra stačí použít skutečně maličko a proto pomalu ubývá.
Se stresem jako takovým bohužel sérum nepomůže, ale věřím, že do budoucna dokáže účinně minimalizovat jeho účinky na moji pleť.