Sortiment oblíbených řasenek Lash Sensational od Maybelline má nový přírůstek. Stojí nová Sky High za to?

Řasenka Maybelline Lash Sensational Sky High se v našich drogeriích objevila poměrně nedávno. Stejně jako spousta jejích kolegyň z řady Maybelline Lash Sensational slibuje mnoho účinků, které se zdají být až snové. Co konkrétně můžete podle oficiálního popisku od řasenky Sky High čekat?

  • Neuvěřitelný objem řas
  • Oslňující prodloužení
  • Pokrytí barvou už od kořínků
  • Celodenní výdrž
  • Posílení řas díky výtažkům z bambusu

Zní to skvěle, stejně jako mnoho jiných popisků kosmetických produktů. Obal v rosegold barvě navíc láká k vyzkoušení. Tak pojďme na to!

Řasenka Maybelline Lash Sensational Sky High 

Řasenka Maybelline Lash Sensational Sky High se skrývá ve festovním plastovém obalu s lesklým nápisem, který neudělá ostudu v žádné kosmetické taštičce.
Kartáček řasenky je plastový a má mnoho jemných, různě dlouhých zoubků, které předurčují řasenku k tomu, aby zachytila i ty nejjemnější řasy v koutcích očí a protáhla je od kořínků až k nebeským výškám. Narozdíl od klasické verze Maybelline Lash Sensational není nijak zahnutý ani příliš objemný. Vůně náplně je typicky řasenková.

Řasenka Maybelline Lash Sensational Sky High se dobře nanáší, je skvěle pigmentovaná a skutečně obarví všechny řasy, které se do spárů jejího kartáčku zachytí. Konečný efekt je ale spíše prodlužující, o objem se postará tak možná jemné slepení. A jaká je řasenka při celodenním nošení?

Celková recenze řasenky Maybelline Lash Sensational Sky High

  • Maybelline Lash Sensational Sky High řasy výrazně prodlužuje
  • Maybelline Lash Sensational Sky High se při celodenním nošení neobtiskává ani neopadává pod oči
  • Maybelline Lash Sensational Sky High se poměrně špatně odličuje – nejlepší je Make-Up Eraser nebo olejové odličovače ve spojení s teplou vodou
  • Pokud náhodou řasenku Maybelline Lash Sensational Sky High zapomenete odlíčit, ráno vypadá víceméně stejně, jako celý předchozí den!

Cena Maybelline Lash Sensational Sky High

Cena řasenky Maybelline Lash Sensational Sky High se pohybuje mezi 259 – 359 Kč. Je tedy dražší než její klasické verze. Nejprofláklejší Maybelline Lash Sensational pořídíte za zhruba 150 Kč. Investice do nové Maybelline Lash Sensational Sky High se ale stoprocentně vyplatí.

UPDATE: Recenze Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof

Na léto přišel Maybelline s voděodolnou Maybelline Lash Sensational Sky High a je to jedním slovem paráda! Efekt zvýraznění řas sice není tak markantní jako u klasické verze, ale tak už to u voděodolných verzí bývá. Co po voděodolné řasence chceme, je výdrž: tahle řasenka je skutečně voděodolná a bez problému vydrží v bazénu, ve třicetistupňovém letním dnu (a s respirátorem) i ve vypjatých situacích, kdy neudržíte slzy. Vyzkoušeno za vás!