Recenze: Kavárny a pražírny

Vždy, když si někde dáme dobré kafe, tak o tom budete vědět jako první. Píšeme totiž recenze kaváren a snažíme se popsat slovy (i když to jde někdy dost těžce) tu výbornou chuť kávy, kterou v dané kavárně nebo pražírně nabízejí.

Kavárna musí mít atmosféru

Do kavárny jdeme s někým, koho máme rádi, nebo třeba na obchodní jednání, či jen tak, udělat si příjemnou pauzu na odpočinek a relaxaci a vychutnat si výbornou kávu. Jedno je ale jasné a platí to vždy. Lépe nám bude v kavárně, kterou máme už dopředu podle recenze rádi... Je tedy podle nás potřeba psát recenze a rozlišovat kvalitu jednotlivých podniků.

Napsat recenzi kavárny není jen tak

Každý má rád jinou kávu, takže se někdy prostě stane, že káva nechutná. Nicméně to může vyvážit přátelský přístup zaměstnanců kavárny, který vás potěší a řeknete to svým známým. Nebo vás můžou třeba dostat pochutiny a dezerty podávané ke kávě či před a po kávě :).

Jakmile něco učaruje v kavárenském světě něco nám, hned to napíšeme do recenze a objeví se to zde na našem webu.

Posílejte tipy na kavárny, kde se vám líbilo

Pokud máte oblíbenou kavárnu a chcete, abychom o tom napsali, tak nám dejte jednoduše tip (napište nám) a bude-li to v našem dosahu, tak se tam stavíme, nebo si domluvíme s daným podnikem spolupráci a napíšeme recenzi, ať se o místním baristickém umění dozví i ostatní - naši čtenáři.

Naše recenze kaváren a pražíren:

🥞Kam na snídani v Brně – kavárna Snídaňoffka
12.01.2020
Alžběta
V Brně - Králově Poli otevřeli nový podnik zaměřený na snídaně s příznačným názvem Snídaňoffka. Stojí to za to? A jaká je nabídka?
Kafe & Kobliha, Brno - recenze
24.02.2019
Martin
Donuty jsou v Brně už téměř na každém rohu, ale dát nový rozměr klasickým koblihám zatím napadlo lidi jen tady. V podniku Kafe & Kobliha si na koblihách opravdu dávají záležet a je to znát. Jsou skvělé!
Kavárna s pražírnou KOLONIAL, Jindřichův Hradec - recenze
23.07.2018
Alžběta
Nenápadná, ale fajnová kavárna i s pražírnou KOLONIAL se nachází v jedné z uliček nedaleko centra Jindřichova Hradce.

Newsletter s podrobnými recenzemi

V našem e-mailovém občasníku Vám pošleme pouze vybranou inspiraci toho nejlepšího, a tak budete o všem vědět jako první!

Mějte přehled o tom, co je dobré a na co si naopak dávat pozor ;)
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, a to i pro marketingové účely.