Inzerce a spolupráce

V případě, že byste chtěli mít na portálu Podrobné recenze reklamu, tak jste na této stránce správně! Dozvíte se zde, jaké jsou možnosti spolupráce s námi, protože se nejedná pouze o bannnerovou reklamu.

Recenze na zakázku

Jak to nefunguje

Na Podrobných recenzích si NELZE zaplatit lživou pozitivní recenzi v tom ohledu, že nám dáte peníze a my vám za to napíšeme krásnou, přechválenou recenzi. Ne, takto to u nás nefunguje.

Jak to funguje

Funguje to tak, že si u nás lze koupit recenzi, ale nedá se ovlivnit obsah této recenze. Takže nás, prosím, kontaktujte jen v případě, že máte nějaký super produkt, nebo restauraci. Cílem je, dát vědět světu o vaší službě. Tato služba  musí být dobrá, abychom u nás napsali pozitivní recenzi. To je prostě základní předpoklad, jinak to nemá smysl. Chceme psát a dávat lidem vědět o dobrých a zajímavých věcech, ale hlavně vždy psát pravdu. Recenze vznikne vždy a má super ohlasy u lidí.

Máme naměřeno, že se lidé podle našich recenzí rozhodují a nakupují.

O čem rádi píšeme recenze?

Aktualizační recenze

Již jsme o vás napsali a vám se podařilo mezitím něco na vašem produktu nebo službě zlepšit či přidat? Je možné si u nás objednat i recenzi, která bude pojednávat o těchto nových skutečnostech a lidé se tyto novinky dozví.

Facebook & Instagram sponzorované příspěvky

Toto je nejčastěji používaná sekundární služba, když si u nás někdo nechá zrecenzovat svůj podnik.

Jakmile napíšeme recenzi, tak se začně zobrazovat návštěvníkům našeho webu, dáme ji na náš Facebook & Instagram, pošleme ji v našem pravidelném newsletteru.

Nicméně to není vše, jak lze tuto recenzi dostat ještě k větší skupině relevantních lidí, kteří se později můžou stát právě vašimi zákazníky.

Používáme k tomu pečlivě zacílenou Facebook & Instagram reklamu, díky které se o recenzi dozví další desetitisíce lidí.

Cílení našich sponzorovaných příspěvků:

  • lokalita, 
  • věk a pohlaví,
  • vzdělání, 
  • zájmy
  • a další.

Bannery

Náš portál nabízí k pronájmu své inzertní plochy. Tyto bannerové pozice je možné zaplnit i vašimi bannery.

Portál Podrobné recenze disponuje kvalitní a relevantní návštěvností, která se chce dozvědět něco nového nebo se inspirovat či si ověřit konkrétní produkt/službu a přečíst si recenzi.

V případě zájmu o umístění banneru na naše stránky nás neváhejte kontaktovat pomocí formuláře níže nebo na e-mailu: podrobnerecenze@gmail.com.

Kontakt

Zajímá vás některá z forem spolupráce a chcete aby se o vašem produktu či podniku více vědělo? Chcete dát lidem vědět, co je u vás speciálního, zajímavého a jedinečného? Můžete tak vytvořit větší povědomí o vaší značce a získat tak více zákazníků. Kontaktujte nás!

Informace o cenách a další podrobnosti spolupráce na dosah ruky

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Newsletter s podrobnými recenzemi

V našem e-mailovém občasníku Vám pošleme pouze vybranou inspiraci toho nejlepšího, a tak budete o všem vědět jako první!

Mějte přehled o tom, co je dobré a na co si naopak dávat pozor ;)
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, a to i pro marketingové účely.