Kam na výlet: Tipy na výlety a zajímavá místa

Kam na výlet? To je i naše velmi častá otázka, a proto jsme se rozhodli sdílet naše zápisky z výletů a zajímavých míst. Najdete zde tedy tipy na zajímavé výlety - včetně fotek a videí.

Inspirujte se našimi tipy, kam na výlet

Doufáme, že vám náš blog s tipy kam vyrazit na výlet přinese co nejvíce inspirace a podíváte se na některá zajímavá místa také.

Máte tip na výlet či místo, které by nám nemělo ujít, či jej chcete mít v tomto seznamu tipů na výlet? Napište nám! Zde na e-mailu, nebo na Facebooku!

Tipy na výlety v ČR i v zahraničí

V této cestovatelské části našeho blogu najdete tipy na výlety po České republice, ale i po jiných zemích. Milujeme např. Rakousko a také Řecko. Doufáme, že stihneme navštívit co nejvíce nejkrásnějších míst, a že vám o tom zde budeme moci dát vědět v podobě tipů na výlety.

Tip na výlet: Jurkovičova rozhledna, Rožnov pod Radhoštěm
24.02.2020
Martin
Jurkovičova rozhledna je nádherná! Auto nechte dole na parkovišti (u skanzenu) a pojďte sem nahoru. Nahoru na malý kopeček nad skanzenem v Rožnově pod Radhoštěm. Jurkovičova rozhledna určitě stojí za to, vyjít těch pár kroků a zažít krásný výhled do okolní krajiny.
Tip na výlet: rozhledna Chvalovka, Brno-Bystrc
22.02.2020
Martin
V Brně-Bystrci najdete tuto dřevěnou rozhledničku kousek od části, která se jmenuje Kamechy. Po hlavní silnici nebudete však na Kamechy odbočovat a v zatáčce směrem na Žebětín můžete i zaparkovat.
Tip na výlet: rozhledna Žernovník
21.02.2020
Martin
Rozhledna Žernovník se nachází kousek za Brnem, mezi Blanskem a Boskovicemi.
Pantokrator - výlet na nejvyšší horu ostrova Korfu (Řecko)
10.05.2019
Martin
Na dovolené na řeckém ostrově Korfu jsme zavítali i na nejvyšší horu - Pantokrator. Vede sem klikatá cesta plná serpentýn a autem se dá dostat až úplně nahoru. Doporučuji však jen otrlejším řidičům, protože se jedná o jednu z těch stezek, kde je velký sráz a snadno se zde dá zlámat vaz ;)
Největší jachta světa Sailing Yacht „A“ patří Andreji Melničenkovi
20.01.2019
Martin
Za cca 300 milionů Euro (7,6 miliardy Kč) se podařilo ruskému miliardáři Andreji Melničenkovi koupit něco opravdu monumentálního. Jedná se o největší superjachtu na světě. Toto, když uvidíte naživo, tak na to jen tak nezapomenete.
Achillion, Korfu (Řecko) - Letní sídlo císařovny Sissi
17.01.2019
Martin
Navštívili jsme letohrádek císařovny Alžběty Bavorské (Sissi), který se nachází na ostrově Korfu v Řecku. Tohle místo při návštěvě Korfu určitě nesmíte vynechat!
Letní koupaliště Therme Laa, Laa an der Thaya - recenze
26.07.2018
Alžběta
V Brně nám sice zrekonstruovali koupaliště Riviéra, ale pokud máte rádi klid, zkuste se raději podívat kousek za hranice do termálů v Laa.

Newsletter s podrobnými recenzemi

V našem e-mailovém občasníku Vám pošleme pouze vybranou inspiraci toho nejlepšího, a tak budete o všem vědět jako první!

Mějte přehled o tom, co je dobré a na co si naopak dávat pozor ;)
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, a to i pro marketingové účely.