Chcete zde mít vaši reklamu? Podívejte se na možné způsoby spolupráce.
Rodinný penzion kousek od Třeboně, ve kterém vám nebude nic chybět.

Penzion Čížků se nachází zhruba pět minut jízdy autem z Třeboně. Po příjezdu nás mile přivítal majitel a přidal pár tipů, co v Třeboni dělat. Poté jsme dostali klíče od pokoje i od celého domu a mohli se ubytovat.

Vybavení pokoje

Pokoj byl příjemně zařízený a působil útulným dojmem. Vše bylo čisté a v okně byla dokonce síť proti hmyzu - super! Peřiny byly nadýchané a postel dostatečně velká. Naproti posteli stál velký stůl s židlemi.

Vedle hlavního pokoje byla ještě malá předsíňka se skříněmi a koupelna se záchodem. Zde nás potěšil osvěžovač WC a také dostatečně veký sprchový kout.

Snídaně v penzionu U Čížků

V ceně pobytu byly i snídaně. Na ty se chodí ven - mají tu zastřešenou terasu s topením a tak se tu dá posnídat, i když venku není zrovna pěkné počasí. Výběr jídla i nápojů byl dostatečný - šunky, sýry, vajíčka, domácí bublanina, spousta čajů, káva, džus... Jídlo bylo navíc průběžně doplňováno.

Něco navíc

V penzionu U Čížků můžete využít i krytý bazén. My jsme jej sice nestihli otestovat, ale vypadal dobře :) Na konci zahrady je také posezení pro více lidí - tady si můžete zahrát třeba hry na automatu a nebo jen tak večer posedět. V průběhu celého dne si také můžete na terase připravovat čaj a kávu.

Celkové hodnocení

V penzionu u Čížků jsme byli spokojeni. Původně jsme tu měli strávit tři dny, majitel nám ale poslední noc zrušil kvůli jiným zákazníkům. Protože se omluvil a dokonce nám připravil na pokoji malé překvapení, nakonec jsme mu odpustili - alespoň jsme mohli vyzkoušet i jiné ubytování, blíže Třeboni. V penzionu U Čížků nám bylo fajn a klidně bychom tu ještě o den déle vydrželi :)