Rodinný penzion kousek od Třeboně, ve kterém vám nebude nic chybět.

Penzion Čížků se nachází zhruba pět minut jízdy autem z Třeboně. Po příjezdu nás mile přivítal majitel a přidal pár tipů, co v Třeboni dělat. Poté jsme dostali klíče od pokoje i od celého domu a mohli se ubytovat.

Vybavení pokoje

Pokoj byl příjemně zařízený a působil útulným dojmem. Vše bylo čisté a v okně byla dokonce síť proti hmyzu - super! Peřiny byly nadýchané a postel dostatečně velká. Naproti posteli stál velký stůl s židlemi.

Vedle hlavního pokoje byla ještě malá předsíňka se skříněmi a koupelna se záchodem. Zde nás potěšil osvěžovač WC a také dostatečně veký sprchový kout.

Snídaně v penzionu U Čížků

V ceně pobytu byly i snídaně. Na ty se chodí ven - mají tu zastřešenou terasu s topením a tak se tu dá posnídat, i když venku není zrovna pěkné počasí. Výběr jídla i nápojů byl dostatečný - šunky, sýry, vajíčka, domácí bublanina, spousta čajů, káva, džus... Jídlo bylo navíc průběžně doplňováno.

Něco navíc

V penzionu U Čížků můžete využít i krytý bazén. My jsme jej sice nestihli otestovat, ale vypadal dobře :) Na konci zahrady je také posezení pro více lidí - tady si můžete zahrát třeba hry na automatu a nebo jen tak večer posedět. V průběhu celého dne si také můžete na terase připravovat čaj a kávu.

Celkové hodnocení

V penzionu u Čížků jsme byli spokojeni. Původně jsme tu měli strávit tři dny, majitel nám ale poslední noc zrušil kvůli jiným zákazníkům. Protože se omluvil a dokonce nám připravil na pokoji malé překvapení, nakonec jsme mu odpustili - alespoň jsme mohli vyzkoušet i jiné ubytování, blíže Třeboni. V penzionu U Čížků nám bylo fajn a klidně bychom tu ještě o den déle vydrželi :)