Jedná se o pěkný penzion na strategickém místě v Sezimově Ústí. Všude je z něj blízko - proto jsme si jej vybrali k přespání při návštěvě příbuzných.

Celkový pocit

Kromě pár detailů hodnotím tento penzion velmi kladně. Na Mýtě je příjemný personál, který vše ochotně vysvětlí (jak s klíči atp.).

Hodnocení

7/10

Čistota

Ručníky byly v pořádku a zem byla uklizená. Za oknem si předchozí návštěvníci nechali chleba. Škoda, že to nikdo neuklidil.

Postel / spaní

Postele byly připravené, ale oddělené, což nemáme rádi, protože se máme rádi. Požadovali jsme přes rezervační aplikaci manželskou postel, ale nebylo nám vyhověno. Polštář byl bez přeložení napůl ke spaní nepoužitelný. Některá ubytovací zařízení poskytují polštáře navíc, tento penzion mezi ně nepatří.

Matrace postelí byly dost tvrdé, máme radši měkčí, ale na jedno přespání to stačí.

Klid / hluk

Pokud se v penzionu nevyskytují hluční hosté, tak je tu klid. My jsme měli smůlu a zrovna tu byla svatební party, takže jsme se moc nevyspali. Naštěstí nám to bylo dopředu a včas ohlášeno (což hodnotíme pozitivně).

Klimatizace

Tento penzion bohužel klimatizací nedisponuje. Třeba ji v budoucnu do pokojů přidají, protože vše ostatní je fajn. Klimatizace prostě dělá ještě větší pohodu.

Hmyz

V pokoji nebyl žádný obtěžující hmyz, takže jsme byli spokojení. Co je však potřeba zmínit je fakt, že na oknech a za okny už tomu tak nebylo. Byli tam pavouci doslova jako ruka. Nechutné. Stačilo by si při úklidu dát trochu práce a vzít to kolem oken s hadříkem. Po zavření oken pavouci zůstali naštěstí venku, ale zase jsme byli ochuzeni o čerstvý vzduch.

Snídaně

Snídani jsme si mohli vybrat z menu - dali jsme si míchaná vajíčka se šunkou a bylo to moc dobré. Ještě předtím, než nám je připravili, jsme stihli sníst rohlík s máslem a marmeládou, který byl na stole připravený pro nedočkavce. Ke snídani bychom uvítali i nějakou zeleninu, která zde nebyla.

Cena

Dvoulůžkový pokoj včetně snídaně cca 1158 Kč.

Wi-Fi zdarma

Ano, ale druhý den ráno už nefungovala - nikomu jsme to nestihli říct, protože jsme už odjížděli.

Kde se penzion nachází / mapa

  • Na Mýtě 123/2, 39101 Sezimovo Ústí 1

Fotogalerie