Cider, který se dobře pije a není přeslazený. Je 100% český a hned v několika variantách.

Magnetic Apple je cider, který mě příjemně překvapil. A to zejména svojí jemnou chutí. Chutná totiž jako mošt z čerstvých jablek a přitom je to nápoj, který si prošel lisováním, fermentací a celkově procesem zrání, který trvá několik měsíců.

Chuťově je to tedy mošt z jablek, který jako bonus obsahuje alkohol :) Super na cideru Magnetic Apple je, že není tak přeslazený jako jiné cidery (dostupné v České republice).

Magnetic Apple je vyráběn v Polabí a jsou ho rovnou 4 druhy.

Měl jsem zatím možnost ochutnat:

  • Magnetic Apple: Chmelený
  • Magnetic Apple: Premium

V chmeleném Magnetic Apple cideru je dle očekávání chuťově trochu cítit jemný nádech chmelu. A varianta jménem Premium má zase více „voltů“, tedy větší množství alkoholu.

Ještě si brousím zuby na višňový a hruškový - jistě jsou také vychytané a skvělé. Přiznávám ale, že mám raději cider jablečný, protože to je pro mě prostě ten pravý „sajdr“. Ty ostatní zas tolik k životu nepotřebuju. Ale alespoň si to člověk může ozvláštnit a osvěžit se i něčím novým.

Cider Magnetic Apple je dodáván v lahvích o objemu 0,33 l. Líbí se mi, že není nijak dobarvený a má barvu jako jablečná šťáva - takovou dozlatova :)

Hodnocení

Magnetic Apple vyrábí výborný cider. Máte-li rádi tento jemně perlivý alkoholický nápoj z jablek stejně jako já, doporučuji ochutnat i tento. Za mě patří mezi nejlepší cidery, které jsem měl dosud možnost otestovat.

Video

Fotogalerie

Zdroje a více info