Micelární vodu Garnier jsem už několikrát zkoušela ve verzi pro citlivou pleť. V létě je ale potřeba více hydratace a proto jsem si tentokrát posvítila na micelárku s obsahem kyseliny hyaluronové a aloe vera. Jaká je a jaké jsou nové, znovupoužitelné odličovací tampony Garnier?

Garnier je nejprodávanější značkou micelárních vod nejen u nás, ale i po celém světě. Micelární voda obsahuje tz. micely, které na sebe jako magnet važí nečistoty i make-up a šetrně je odstraňují. Micelární vody se hodí pro večerní odličování i ranní čištění všech typů pleti.

Recenze: Micelární voda Garnier Hyaluronic Aloe

Tato verze micelární vody od Garnieru mě příjemně překvapila. Nejen, že perfektně odličuje a čistí celý obličej včetně očí, ale navíc zanechává pleť hydratovanou, jemnou na dotek a příjemně provoněnou. Micelární voda Garnier Hyaluronic Aloe obsahuje hydratační kyselinu hyaluronovou a zklidňující aloe vera.

Recenze: Znovupoužitelné odličovací tampóny Garnier

Na tuhle vychytávku jsem byla opravdu zvědavá. Balení obsahuje 3 ks dvoubarevných tamponků z jemného mikrovlákna. Při prvním použití polštářky lehce pouštěly chlupy, ale po prvním vyprání se to spravilo. Tampony lze vyprat až 1000krát společně s oblečením – nepotřebují tedy žádnou zvláštní údržbu. Znovupoužitelné odličovací tamponky Garnier jsou šetrnou náhradou jednorázových vatových tamponků a určitě budou skvělé na cestování.

Jaké další micelární vody má Garnier v nabídce?

Kromě verze Hyaluronic Aloe můžete v drogeriích narazit ještě na tyto micelárky Garnier:

  • Garnier micelární voda 3v1 – zřejmě nejoblíbenější růžová verze pro citlivou pleť
  • Garnier dvoufázová micelární voda 3v1 – s obsahem arganového oleje, perfektní pro odličování voděodolného make-upu
  • Garnier micelární voda s růžovou vodou – s oslnivou parfemací růže, rozjasňuje pleť

Z nabídky micelárních vod Garnier si vybere každý. Jejich cestovní miniverze vhodné do letadla zastanou několik odličovacích přípravků a ušetří místo v zavazadle. A spolu se znovupoužitelnými odličovacími tamponky tvoří zkrátka dokolý pár!