Když se sejdou dobří lidé, kvalitní víno a skvělé pochutiny tak, jak je tomu právě ve Vinotéce VE SRUBU, musí to všem dělat jenom dobrou náladu a radost!

Tato malebná prodejna dobrých vín a pochutin nás mile překvapila. Nejen tím, že je celá ze dřeva (je součástí nádherného dřevěného srubu), ale i obsluha je nesmírně příjemná a vstřícná. A tak to má být🙂, člověk má hned lepší den.

Nakoupili jsme na ochutnávku, co jen šlo a doma jsme to poctivě zdegustovali.

Točené prossecco a lambrusco!

Velká pecka, která rozhodně stojí za zmínku, je, že vám ve Vinotéce VE SRUBU natočí s sebou i šumivá vína prossecco a lambrusco. Kolik budete chtít!

K vínu si dejte i skvělé delikatesy

Zde jsou mé tipy:

Klobásky a krkovička

Ve vinotéce VE SRUBU jsou k dostání vynikající klobásky a krkovička od mistra uzenáře Pandrholy. Bez těchto skvělých uzenek si již konzumaci vína ani neumíme představit. Masíčka jsou to luxusní, bez éček, i bez dusitanových solí, vyráběné starou dobrou metodou, naložené v soli, pak uzené na 8 let starém bukovém a pak ovocném dřevě.

Paštika

Určitě z nabídky Vinotéky VE SRUBU ochutnejte úžasné paštiky z Paštikárny Němčičky.

Mandle, mandle, mandličky

A to, co nikdy k vínku nesmí chybět, jsou přece mandle. Jsou velké a krásně křupavé. Pozor, prudce návykové😉.

Ochutnejte k vínu se perfektně hodící (nejen) slovenské sýry

Kromě skvělého vína si zde přijdou na své i milovníci sýrů. Ve Vinotéce VE SRUBU mají výborné, ručně dělané sýry ze Slovenska (sýrové nitě, sýrové tyčinky, uzené i neuzené, no prostě paráda).

Za zmínku rovněž stojí i dlouhozrající sýry z vlastního čerstvě nadojeného mléka ze sýrárny Taurus. Jsou vynikající obzvláště k plnějším červeným vínům. Dále např. Salašnický a Horský jsou takové pikantnější sýry, jakoby trošku měkčí parmazán, Pastevecký je jako vytuněný Leerdammer. Určitě ochutnejte👌.

BIO kravské a ovčí sýry jsou z rodinné biofarmy z Jeseníků. Tak vzhůru pro ně😉.

Vinotéka VE SRUBU má i rozvoz

Už asi víte, kam tím mířím. Ano, přesně tak. Můžete si nechat dovézt všechny tyto dobré věci až domů. Vzhledem k aktuální situaci (napsáno v době řádění koronaviru) je to zároveň to nejlepší, co nyní můžete udělat. Fakt! 🍷🧀🤗

Rozvoz objednávejte buď telefonicky na +420 774 347 714 nebo po e-mailu: info@vinotekavesrubu.cz, či na webu vinotéky pomocí formuláře: vinotekavesrubu.cz/kontakt/.

Dopřejte si dobré vínko a chvíli pohody

Stavte se do této vinotéky a buďte stejně spokojení, jako jsme byli my a i ostatní zákazníci.

Vinotéka VE SRUBU - recenze

Foto: Petr Sázavský

Vinotéka VE SRUBU – adresa a mapa

Říčky 139, 664 83, Říčky (kousek od Brna)

Odkazy na Vinotéku VE SRUBU

Vinotéka VE SRUBU – fotogalerie