Mexická restaurace

Mexické jídlo nám moc chutná. Podívejte se, které mexické restaurace jsem navštívili a napsali recenzi.

Vyhledané výsledky pro: mexická restaurace, nalezeno 19 výskytů.

Kdo už je přejezený vietnamských a thajských jídel (ale potřebuje k životu dávku koriandru), bude z bistra Bastardo stejně nadšený jako my.
Vietnamských restaurací v Brně přibývá - a to je moc dobře. Na Palackého třídě 192 můžete nyní ochutnat vietnamskou kuchyni. Je tu nový podnik jménem Ngon a zde je naše recenze.
Jedním slovem skvělé. Skromně zařízená vietnamská restaurace v brněnské části Královo Pole nám vždy vyloudí úsměv na rtech.
Chodil jsem okolo a kladl jsem si otázku. Co tak asi může přijít po Nebeském mlýnu a po Molínu? Je tu další pokus na stejném místě jménem Charlie's Mill a jsem mile překvapen.
Na restauraci Athena jsme narazili na řeckém dni na hradě Veveří. Protože nám jídlo z jejich stánku moc chutnalo, vyrazili jsme omrknout jejich základnu vedle brněnských Lužánek.
Původně jsme sice měli namířeno jinam, ale nakonec jsme zakempili ve vietnamské Zô! restauraci. A jak nám chutnalo?
Restauraci YVY najdete v Králově Poli v Brně. Je skrytá v uličce pod Palackého třídou.
Ke konci prázdnin se mi naskytla příležitost otestovat denní menu v restauraci starobrněnského pivovaru. A jak to dopadlo?
Kam na jídlo v Bystrci? Mezi novými domy a byty nad přehradou otevřeli pěknou a útulnou restauraci Don Papa. Jestli si potrpíte na skvělé steaky, čtěte dále!
Máte chuť na smažené křupavé kuře KFC a jste z Bystrce? Objednejte si výborné KFC z pobočky Brno-Bystrc. Již mají vše vyladěné a jídlo je výborné. Po objednávce bude dokonce do cca 30 min u vás :).
Brněnská pobočka FÆNCY FRIES nabízí výborné, čerstvé hranolky. Určitě je ochutnejte také. Leckterá restaurace může tyto hranolky jen tiše závidět. A ty omáčky... mňam!
Podnik Botanic je nedávno otevřeným příjemným místem se spoustou květin na brněnské ulici Botanická.
Dům u Tomana (nebo taky Zažij Brno u Tomana nebo prostě U Tomana) je nově otevřený podnik na Náměstí Svobody. Původně šlo o cukrárnu Emanuela Tomana, který v první polovině dvacátého století hostil fajnovými zákusky prvorepublikové celebrity. A právě zákusek,...
Nový rok se má začínat dobrými věcmi. My jej začneme recenzí na parádní food truck s poněkud speciálním zaměřením :)
Vydáte-li se na brněnskou přehradu, hned nahoře po pravé straně (ještě před sestupem k přístavišti) máte možnost ochutnat něco fakt dobrého. Je zde bezvadný food truck Map's food, který se specializuje na burgery a pizzu.
Neapolská pizza se v roce 2017 dostala na seznam světového dědictví UNESCO. A v roce 2019 dorazila i k nám do Brna. Wohou!
Již před nějakou dobou jsme objevili v Brně-Králově poli něco (🍕🍕🍕), co si prostě nemůžeme nechat jen pro sebe.
Ve skvělém bistru Mikrofarma Brno mají sendviče, burgery, hot dogy, polévky, ale přichystají vám třeba i steak, který si u nich zakoupíte.
V Brně se roztrhl pytel s pizzeriemi neapolského stylu. Po lehkém zklamání z pizzerie podobného typu jsme se rozhodli dát pizze s nadýchaným okrajem další šanci a vyzkoušeli jsme novou brněnskou pizzerii Netti. A tentokrát jsme nešlápli vedle!

Newsletter s podrobnými recenzemi

V našem e-mailovém občasníku Vám pošleme pouze vybranou inspiraci toho nejlepšího, a tak budete o všem vědět jako první!

Mějte přehled o tom, co je dobré a na co si naopak dávat pozor ;)
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, a to i pro marketingové účely.