Vydáte-li se na brněnskou přehradu, hned nahoře po pravé straně (ještě před sestupem k přístavišti) máte možnost ochutnat něco fakt dobrého. Je zde bezvadný food truck Map's food, který se specializuje na burgery a pizzu.

Ve food trucku Map's food mají jak klasické hovězí burgery, tak i burgery z trhaného vepřového masa. Na své si zde přijdou i vegani - mají totiž i burger bez masa.

Bezlepkový burger

Milé překvapení je, že se v Map's food snaží i o burger pro bezlepkáře - v nabídce mají totiž bezlepkovou bulku. Otázkou zůstává, zda na to mají i sólo rozpékač a pracovní místo pro přípravu - jinak to totiž nemá smysl.

Rozvoz Map's food

My jsme využili rozvoz. Super je, že i v jeho nabídce najdete bezlepkový hamburger a taky bezlaktózový sýr jako přísadu na pizzu. Rozváží se po celém Brně a po Bystrci dokonce zdarma.

Burger „Dallas“ (bacon beef burger)

Musím říct, že mi burger velice chutnal - měl krásně křupavou rozpečenou bulku a byl šťavnatý. Přesně, jak to mám rád. Malinko mi chyběly hranolky, které zde v nabídce nemají, ale aspoň jsem se tak nepřejedl. Velikost burgeru byla dostačující. Dal se jíst perfektně rukama. Kdyby byl větší a musel bych jej jíst příborem, objednal bych si příště raději Krtkův dort (mňam do****).

Pizza „Toronto“

Otestovali jsme s Alžbětou i pizzu. I když jde podle nás (zatím) o klasickou průměrnou pizzu, tak byla dobrá a předčila naše očekávání. Překvapilo nás netradiční těsto - nebylo klasické pizzérkové, ale bylo dobré. Lajk za nemoučný spodek pizzy (jak to rádi dělají všude jinde). Pro příště by to taky chtělo o něco více přísad, ať je pizza echtovnější. Např. brusinek bylo málo (Pizza „Toronto“ je se šunkou, mozzarellou, camembertem a brusinkami).

Coffee 2 go

Když jsme šli zanedlouho na prýgl (brněnská přehrada ;) okolo food trucku Map's food, zastavili jsme se na kávu s sebou a také byla dobrá. Škoda, že jsme zrovna neměli hlad. Jistě bychom vyzkoušeli i burger s trhaným masem.

Video

Fotogalerie