Food truck Brno

Recenzujeme brněnské food trucky. Street food je super! A my nestačíme ochutnávat. Food trucky se nejčastěji zaměřují na jeden typ jídla, na který máme čas od času chuť. Je to jednoduché. Podíváme se na Instagram či Facebook daného food trucku, kde se aktuálně nachází a stavíme se tam na výtečnou pochoutku🤤😉.

Vyhledané výsledky pro: food truck brno, nalezeno 21 výskytů.

Nový rok se má začínat dobrými věcmi. My jej začneme recenzí na parádní food truck s poněkud speciálním zaměřením :)
Vydáte-li se na brněnskou přehradu, hned nahoře po pravé straně (ještě před sestupem k přístavišti) máte možnost ochutnat něco fakt dobrého. Je zde bezvadný food truck Map's food, který se specializuje na burgery a pizzu.
Máte chuť na smažené křupavé kuře KFC a jste z Bystrce? Objednejte si výborné KFC z pobočky Brno-Bystrc. Již mají vše vyladěné a jídlo je výborné. Po objednávce bude dokonce do cca 30 min u vás :).
Neapolská pizza se v roce 2017 dostala na seznam světového dědictví UNESCO. A v roce 2019 dorazila i k nám do Brna. Wohou!
Brněnská pobočka FÆNCY FRIES nabízí výborné, čerstvé hranolky. Určitě je ochutnejte také. Leckterá restaurace může tyto hranolky jen tiše závidět. A ty omáčky... mňam!
Jedním slovem skvělé. Skromně zařízená vietnamská restaurace v brněnské části Královo Pole nám vždy vyloudí úsměv na rtech.
Kam na jídlo v Bystrci? Mezi novými domy a byty nad přehradou otevřeli pěknou a útulnou restauraci Don Papa. Jestli si potrpíte na skvělé steaky, čtěte dále!
Ve skvělém bistru Mikrofarma Brno mají sendviče, burgery, hot dogy, polévky, ale přichystají vám třeba i steak, který si u nich zakoupíte.
Již před nějakou dobou jsme objevili v Brně-Králově poli něco (🍕🍕🍕), co si prostě nemůžeme nechat jen pro sebe.
...Brno u Tomana nebo prostě U Tomana) je nově otevřený podnik na Náměstí Svobody. Původně šlo o cukrárnu Emanuela Tomana, který v první polovině dvacátého století hostil fajnovými zákusky prvorepublikové celebrity. A právě zákusek, který jsme U Tomana jedli, byl...
Ke konci prázdnin se mi naskytla příležitost otestovat denní menu v restauraci starobrněnského pivovaru. A jak to dopadlo?
Chodil jsem okolo a kladl jsem si otázku. Co tak asi může přijít po Nebeském mlýnu a po Molínu? Je tu další pokus na stejném místě jménem Charlie's Mill a jsem mile překvapen.
Restauraci YVY najdete v Králově Poli v Brně. Je skrytá v uličce pod Palackého třídou.
V Brně-Bystrci najdete tuto dřevěnou rozhledničku kousek od části, která se jmenuje Kamechy. Po hlavní silnici nebudete však na Kamechy odbočovat a v zatáčce směrem na Žebětín můžete i zaparkovat.
Kdo už je přejezený vietnamských a thajských jídel (ale potřebuje k životu dávku koriandru), bude z bistra Bastardo stejně nadšený jako my.
Vietnamských restaurací v Brně přibývá - a to je moc dobře. Na Palackého třídě 192 můžete nyní ochutnat vietnamskou kuchyni. Je tu nový podnik jménem Ngon a zde je naše recenze.
V Brně se roztrhl pytel s pizzeriemi neapolského stylu. Po lehkém zklamání z pizzerie podobného typu jsme se rozhodli dát pizze s nadýchaným okrajem další šanci a vyzkoušeli jsme novou brněnskou pizzerii Netti. A tentokrát jsme nešlápli vedle!
Na restauraci Athena jsme narazili na řeckém dni na hradě Veveří. Protože nám jídlo z jejich stánku moc chutnalo, vyrazili jsme omrknout jejich základnu vedle brněnských Lužánek.
Původně jsme sice měli namířeno jinam, ale nakonec jsme zakempili ve vietnamské Zô! restauraci. A jak nám chutnalo?
Podnik Botanic je nedávno otevřeným příjemným místem se spoustou květin na brněnské ulici Botanická.
Rozhledna Žernovník se nachází kousek za Brnem, mezi Blanskem a Boskovicemi.

Newsletter s podrobnými recenzemi

V našem e-mailovém občasníku Vám pošleme pouze vybranou inspiraci toho nejlepšího, a tak budete o všem vědět jako první!

Mějte přehled o tom, co je dobré a na co si naopak dávat pozor ;)
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů, a to i pro marketingové účely.