Nový rok se má začínat dobrými věcmi. My jej začneme recenzí na parádní food truck s poněkud speciálním zaměřením :)

Aktuálně: Break Feast Bistro by Eggo (dříve Eggo Food Truck)

Eggo má novou kamennou pobočku a je to pořád skvělý. Určitě se zase brzy zastavíme!

  • Adresa: Dvořákova 12, 60200, Brno

Break Feast Bistro by Eggo - recenze

Break Feast Bistro by Eggo - fakt boží

 Break Feast Bistro by Eggo - přijdem zas!

4. 4. 2020 - Eggo rozvoz po Brně (všechny gastropodniky jsou zavřeny v důsledku vládních nařízení - doba Coronaviru)

Na tento báječný club sandwich s láskou vzpomínáme. Bylo to skvělé, objednávali bychom to i nyní minimálně jednou do měsíce pravidelně - proč? Pro radost! Ta se dostavila prakticky ihned po donášce.

Balíček obsahoval Víťův fresh, bramborové chipsy, naprosto boží a obrovský club sandwich a výtečnou sušenku s čokoládou a špetkou soli.

Eggo Food Truck (nyní Break Feast Bistro by Eggo) má i své vlastní pivo!

Určitě doporučujeme všem ochutnat. Pivo se jmenuje NA EGGS a je to sezónní záležitost. Někdy je k dispozici a někdy není. Poptejte se přímo v bistru.

Jelikož jsme velcí fanoušci svrchně kvašených piv, která mají úžasnou chuť, tak tomuto dáváme jen samé kladné body. Skvěle zvoleno.

Historie našich dalších návštěv Eggo Food Trucku

Auta prodávající jídlo dnes nejsou ničím neobvyklá - v Krně máme hlavně auta s hranclema. Někdy koncem roku můj zrak v přehlceném instagramovém feedu zaujaly fotky jídel z vajíček. A řekněme si upřímně, udělat dobrá vajíčka je kumšt. No a ten, kdo si otevře celý vajíčkový food truck, musí být zaručeně maestro!

A tak nás tam měli. V jedno hodně sychravé ráno jsme s Martinem využili ranních zařizovaček a stavili jsme se do Egga na snídani. Nikde nikdo, jen my, Jošt, jeho malý jošt a milá obsluha.

Po chvilce váhání (nejradši bychom si dali všechno) jsme zvolili specialitu podniku - burger s míchačkami, slaninou a cheddarem. Během čekání jsme se dozvěděli, že vajíčka jsou farmářská, extra čerstvá a slaninka je z naší oblíbené Mikrofarmy. Zároveň nás potěšilo, že si v Eggu dávají záležet na tom, aby jídla byla čerstvě připravená - a to se cení.

Nebudeme vás napínat, všechno bylo super. Super konzistence vajíček (a tady pozor - Alžběta ví o míchaných vajíčkách totiž úplně všechno), někde mezi Ditou P., Gordonem, Jamiem a Pohlreichem - takže ze všeho to nejlepší a dohromady paráda. Houska - paráda. Slanina - OMG! Jako bonus se burger kupodivu i dobře jedl, nic nám nevypadlo a všeho v něm bylo tak akorát. Káva v krásných kelímcích byla taktéž v richtiku.

Celkové hodnocení

Konečně máme v Brně zase něco extra (vlastně eggsstra). Eggo Food Truck nás prostě baví. Od vizuálu přes obsluhu až po knedlíky s vajíčkem v nabídce. Pro aktuální nabídku, otevírací dobu a polohu se vyplatí sledovat Instagram. Hned, jak se po Vánocích vrátíme k naší obvyklé dírce na pásku, jsme tam jak na koni! Do té doby tiše závidíme všem, co se vyskytují v centru Brna častěji než my.

Eggo Food Truck: fotogalerie

Update 4. 12. 2019

Přepadovka Eggo Food Truck party v Tržnici v době vánočních trhů

Šli jsme si to takhle centrem města Brna a hledali jsme náš oblíbený food truck se specialitami z vajíček. Martin už byl celý smutný, když jsme kluky z Eggo Food Truck nenašli ani v Tržnici na Zelňáku. Co teď? Proslídili jsme celé první patro a nic 😥. Když tu najednou... v přízemí Tržnice jsme spatřili známé tváře vždy pohodově naladěných pánů, co tvoří tak kvalitní a výborné pochutiny z vajíček a dalších dobrot, na které se vždy tak těšíme.

Stavili jsme se záměrně pro vaječňák (vaječný likér), jenž nám už dlouho dělal chutě na Eggo Food Truck Instagramu. A měli ho! Hned jsme jej doma ochutnali a musíme uznat, že je to fakt bájo! Ta chuť je prostě skvělá, avšak zároveň nepopsatelná. Nepopsatelná proto, že do toho ještě něco přidali, co nevíme, co vlastně je, ale dělá to skvělou a nezapomenutelnou chuť.

Jo a taky jsme si dali chleba ve vajíčku na cestu, viz foto, ten byl taky boží!