Původně jsme sice měli namířeno jinam, ale nakonec jsme zakempili ve vietnamské Zô! restauraci. A jak nám chutnalo?

Restaurace Zô! se nachází na klidné brněnské ulici Bayerova. My jsme původně přišli na jídlo do jiné vietnamské restaurace, která se ale shodou náhod nachází hned vedle. Jenže měli zavřeno. A tak jsme místo vietnamské restaurace zvolili... Vietnamskou restauraci. Dvě vietnamské restaurace vedle sebe, to je prostě Krno.

Tradiční Vietnam a ještě něco navíc


Venku bylo hezky a tak jsme si sedli na zahrádku. Pokud jste na čistotu, raději se moc nedívejte kolem sebe ani na nádobí :)). Vybrali jsme si klasiku - Bún bò Nam Bộ s hovězím masem a Bún chảcož je karamelizovaný bůček, mini karbanátky, rýžové nudle a klasika v podobě vietnamských bylinek a sladkokyselé zálivky.

Ze zvědavosti jsme si poručili ještě Gỏi cuốn bơ - nesmažené závitky s avokádem s omáčkou, které mají být specialitou podniku (a jinde jsem je ani neviděla).

Pitíčka - vietnamskou ledovou kávu a vietnamskou citronádu s limetkami - jsme dostali až po jídle, protože nebyl hotový led, ale nijak zvlášť nám to nevadilo.

Celkové hodnocení

Jídlo chutnalo dobře, ale nijak se neodlišovalo od jiných vietnamských podniků. Obsluha byla příjemná a na zahrádce byl klid, proto se sem rádi vrátíme.