Je první krásný (skoro jarní) den roku 2019. Tím rozumějte, že konečně svítilo hezky sluníčko a vítr s deštěm výjimečně nebičoval vše živé.

Vyšli jsme si tedy na brněnskou přehradu na takový malý výlet. Všude byla spousta lokálního osazenstva, takže je jasné, že to nenapadlo jen nás, jít se mrknout taky trochu ven, když je tak hezky.

Naši procházku kolem vody jsme zakončili v nedaleké restauraci Don Papa. Náhoda? Vůbec ne! Ještě než jsme se vydali na tento malý výlet, tak jsme věděli, že se půjdeme najíst do této brněnské restaurace. Proč? Je to jednoduché. Vždy jsme tu totiž byli spokojeni.

Co nového v Don Papa Brno?

Nový jídelní lístek! Paráda!

V Don Papa mají i radler

Radler = pivo s limonádou. Aktuálně jsme měli možnost si dát pivko s malinovkou, mňam (ortodoxní pivaři jistě prominou ;).

Restaurace Don Papa má i zahrádku!

Je nádherné počasí, tak kdo by seděl uvnitř. Hned jsme této možnosti využili a dokonce nám byla nabídnuta i deka pro případ, že by nám bylo chladno. A v průběhu roku se v restauraci Don Papa určitě ještě stavíme.

Co je nejlepší na Don Papa Brno?

Lokalita. Jednoznačně umístění této restaurace. Je to co by kamenem dohodil od brněnské přehrady, kde není zas tolik příležitostí se dobře, kvalitně a v klidu najíst (ale co není, může být). A také je tu příjemná obsluha, která vám všechna ta dobrá jídla, co tu vaří, donese i ven a je prostě v pohodě ;).

Videa

Ochutnáváme dobroty z nového menu v restauraci Don Papa

+Opravdu bylo dnes na přehradě krásně ;)

Fotogalerie

Kam dále?